Główna » Branże

Serwis krajowy

Oferta firmy kurierskiej Sprinter skierowana jest do wszystkich, którzy mają potrzebę skorzystania z niezawodnego i szybkiego transportu na terenie całego kraju. Firma przyjmując nawet nietypowe zlecenia znajduje metody realizacji i wykazuje, że żadne zadanie transportowe czy spedycyjne nie przekracza możliwości organizacyjnych.

Celem firmy jest koncepcja „Just and Time” , która sprowadza się do organizowania procesów, odbioru, przewozu, doręczenia w taki sposób aby wszystkie były realizowane terminowo.

Gwarantujemy regularne i szybkie doręczanie przesyłek w systemie : „door-to-door” kolejnego dnia roboczego na terenie całego kraju.

Zapewniamy :

– najwyższe standardy obsługi.

– kompleksową i w pełni dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta ofertę.

– możliwość zagwarantowania godziny doręczenia przesyłki.

– dodatkowe usługi tj: usługa na koszt odbiorcy, za pobraniem, ekspres drogowy, usługa PKP etc.

– możliwość konfekcjonowania przesyłek.

– dodatkowe ubezpieczenie przesyłek.

– przewóz przesyłek paletowych.

– magazynowanie przesyłek.

– raporty doręczeń.

– potwierdzenia doręczenia przesyłki.

 

Firma Sprinter posiada widoczne aktywa takie jak: wiedza, potencjał, profesjonalny zespół pracowników na każdym szczeblu. Dzięki nim stosuje strategię podnoszącą skuteczność i sprawność działania. Stosowane w firmie procedury systemu TQM są dowodem na to, że Sprinter stawia na jakość usług, obsługi i wszystkich powierzonych zadań.

 

Indywidualne podejście do każdego klienta, szeroka gama usług, możliwość otrzymania przesyłki zwrotnej oraz gwarancje doręczenia przesyłki pozwalają nam z każdym dniem powiększać grono firm, które nam zaufały.

 

W serwisie krajowym do obowiązujących cen doliczana jest opłata paliwowa a jej ewentualna zmiana jest  podawana na stronie internetowej najpóźniej ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego jej wprowadzenie.