Główna » Branże

Szybkie przesyłki miejskie

Serwis lokalny działa na terenie Warszawy (z wyłączeniem dzielnicy Wesoła) i  na terenie województwa mazowieckiego.

W zakresie serwisu lokalnego istnieje możliwość wyboru różnego rodzaju usług, w zależności od indywidualnej potrzeby klienta.

 

Usługa Next Day – przewidywany termin realizacji zlecenia na następny dzień roboczy do godziny 12:00 – minimum dwie przesyłki.

Usługa Sprint – usługa bez gwarancji czasowych, doręczana w dniu nadania, zlecenie złożone po 12:00 może być zrealizowane następnego dnia roboczego.

Usługa Sprintex – gwarantowany termin realizacji zlecenia, 3 godzin od momentu telefonicznego przyjęcia przez DOK lub złożenia w systemie internetowym.

Usługa Supersprint – usługa bezpośrednia, przewidywany czas dostarczenia to 1,5 godziny od momentu telefonicznego przyjęcia przez DOK lub złożenia w systemie internetowym.

Usługa Sprintex województwo – przewidywany termin realizacji zlecenia do 4 godzin od momentu telefonicznego przyjęcia przez DOK lub złożenia w systemie internetowym.

USŁUGA PRESTIGE MIEJSKA – usługa dostępna w granicach administracyjnych Warszawy usługa bezpośrednia, przewidywany czas dostarczenia to 1 godzina od momentu złożenia zlecenia, zastrzeżenie odbioru lub doręczenia, potwierdzenie doręczenia.

USŁUGA PRESTIGE WOJEWÓDZTWO – usługa dostępna w I lub II strefie, usługa bezpośrednia, przewidywany czas dostarczenia to 2 godziny od momentu przyjęcia zlecenia, zastrzeżenie odbioru lub doręczenia, potwierdzenie doręczenia.

Zapewniamy :

– realizację zleceń przez 24h – 7 dni w tygodniu.

– dodatkowe ubezpieczenie przesyłki.

– usługę za pobraniem.

– stałe monitorowanie przesyłki.

– przewóz niestandardowych przesyłek.

 

Prestiż jakim może się poszczycić firma Sprinter w serwisie lokalnym jest rezultatem wieloletniej pracy całego zespołu, dobrego kontaktu pomiędzy działem DOK a kurierami, wypracowanej metody przyjmowania zleceń oraz troski jaką darzony jest klient.

Wysoki profesjonalizm, który towarzyszy nam w każdej sytuacji został zauważony i doceniony miedzy innymi przez Życie Warszawy. W rankingu firm kurierskich, organizowanym w październiku 2002 r. przez ten dziennik, zajęliśmy pierwsze miejsce ( czytaj więcej o teście)

W serwisie lokalnym do obowiązujących cen doliczana jest opłata paliwowa a jej ewentualna zmiana jest  podawana na stronie internetowej najpóźniej ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego jej wprowadzenie.