Główna » Branże

Szybkie przesyłki miejskie

Serwis lokalny działa na terenie Warszawy i  na terenie województwa mazowieckiego.

W zakresie serwisu lokalnego istnieje możliwość wyboru różnego rodzaju usług, w zależności od indywidualnej potrzeby klienta.

 

Usługa Multisprint – powyżej 40 adresów jednorazowo – gwarantowany czas realizacji to 3 dni robocze.

Usługa Next Day – gwarantowany termin realizacji zlecenia na następny dzień roboczy – minimum dwie przesyłki.

Usługa Sprint – usługa bez gwarancji czasowych, doręczana w dniu nadania, zlecenie złożone po 15:30 może być zrealizowane następnego dnia roboczego

Usługa Sprintex – gwarantowany termin realizacji zlecenia, 3 godzin od momentu telefonicznego przyjęcia przez DOK lub złożenia w systemie internetowym.

Usługa Supersprint – usługa bezpośrednia, przewidywany czas dostarczenia to   1godzina od momentu telefonicznego przyjęcia przez DOK lub złożenia w systemie internetowym.

Usługa Sprintex województwo – gwarantowany termin realizacji zlecenia do 4 godzin od momentu telefonicznego przyjęcia przez DOK lub złożenia w systemie internetowym.

Zapewniamy :

– realizację zleceń przez 24h – 7 dni w tygodniu.

– dodatkowe ubezpieczenie przesyłki.

– usługę za pobraniem.

– stałe monitorowanie przesyłki.

– przewóz niestandardowych przesyłek.

 

Prestiż jakim może się poszczycić firma Sprinter w serwisie lokalnym jest rezultatem wieloletniej pracy całego zespołu, dobrego kontaktu pomiędzy działem DOK a kurierami, wypracowanej metody przyjmowania zleceń oraz troski jaką darzony jest klient.

Wysoki profesjonalizm, który towarzyszy nam w każdej sytuacji został zauważony i doceniony miedzy innymi przez Życie Warszawy. W rankingu firm kurierskich, organizowanym w październiku 2002 r. przez ten dziennik, zajęliśmy pierwsze miejsce ( czytaj więcej o teście)

W serwisie lokalnym do obowiązujących cen doliczana jest opłata paliwowa a jej ewentualna zmiana jest  podawana na stronie internetowej ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego jej wprowadzenie. Od dnia 01.11.2011 opłata paliwowa dla usług w serwisie lokalnym wynosi 10%