Główna » Firma Sprinter

Firma kurierska SPRINTER – rozwiązania na miarę potrzeb

Firma powstała latem 1996 roku jako lokalny operator sieci kurierskiej w Warszawie. W pełni profesjonalny młody personel stworzył unikalne relacje pomiędzy naszymi klientami, które pozwalały poznać dokładnie indywidualne potrzeby każdego z nich. Takie podejście do klienta w parze z dobrze zorganizowanym serwisem pozwoliło nam na ciągłe poszerzanie grona zadowolonych klientów. Realnie krótki czas oczekiwania na kuriera oraz gwarancje czasowe dotyczące doręczenia przesyłki kurierskiej to niewątpliwie atuty każdego lokalnego operatora, ale nie wszyscy operatorzy oferują tak bogata gamę usług pozwalająca na dopasowanie zarówno terminów doręczeń jak i ceny za świadczone usługi.

W 1998 roku zakres naszych usług powiększyliśmy o serwis krajowy, przesyłki wysyłane za naszym pośrednictwem docierają w każde miejsce w Polsce już w następny dzień roboczy po nadaniu. Nowoczesny system monitoringu pozwala nam na śledzenie losu przesyłki kurerskiej od momentu jej odbioru, aż do chwili jej doręczenia.

Rok 1999-2000 otwieramy okno na świat, nasze przesyłki międzynarodowe opuszczają granice Polski i docierają do większości krajów na świecie.

Rok 2001-2002 wzbogacamy swoja ofertę o usługi konfekcjonowania, magazynowania i dystrybucji powierzonych nam przesyłek.

Kolejne lata to ciągła praca nad udoskonalaniem naszego serwisu oraz poszerzaniem oferowanych usług.

Wysoki profesjonalizm, który towarzyszy nam  w każdej sytuacji został zauważony i doceniony miedzy innymi przez Życie Warszawy. W rankingu firm kurierskich, organizowanym w październiku 2002 r. przez ten dziennik, zajęliśmy pierwsze miejsce (czytaj więcej o teście)

Ujednolicenie ubioru kurierów, wprowadzenie elektronicznego systemu rejestracji zleceń, możliwość zakupu opakowań to tylko nieliczne atrybuty pozwalające na postrzeganie naszej firmy jako jednej z czołowych operatorów kurierskich działających na naszym rynku.